Цифрова трансформація бізнесу

Збільшіть кількість успішних продажів в тричі, автоматизуйте процеси та керуйте ними в одній зручній системі

або з тарифом
118 грн/місяць
$2.95/міс.

Про JECRM

JECRM – провідна CRM-система для бізнесу на OLX, платформі RIA та інших маркетплейсах. Ми допомагаємо підприємцям автоматизувати процеси, збільшити продажі та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів.

Інноваційність

Ми завжди впроваджуємо новітні технології для покращення наших сервісів. Інноваційні рішення дозволяють нашим клієнтам бути на крок попереду конкурентів.

Підтримка

Наша команда надає цілодобову підтримку, допомагаючи вам максимально ефективно використовувати всі можливості JECRM. Ми завжди на зв’язку, щоб вирішити будь-які питання.

JECRM НА СВОЄ.IT

Команда JECRM прийняла участь у головній конференції українського ПЗ – СВОЄ.IT. Ми раді були зустріти нових партнерів та представити нашу систему на такому чудовому заході.

Можливості JECRM

CRM

 • Воронки, Ліди та Угоди без обмежень
 •  Створення нового ліда по новому звернені у чат
 •  Власні поля в картках угод
 •  Контакти
 • Менеджери та права доступу

Канали комунікацій (Чати)

 • Миттєва комунікація без затримки повідомлень з маркетплейсів
 • Безліч чатів по оголошенням в одному інтерфейсі
 •  Автовідповіді в чаті на перші звернення
 • Шаблони швидких відповідей
 • Відправка зображень в чаті
 • Перевірка чи прочитано повідомлення
 • Дублювання повідомлень в ваш Телеграм з повною інформацією по оголошенні

PowerOLX

Прокачайте ваш бізнес на OLX з універсальним інструментом PowerOLX. Плануйте активацію та деактивацію оголошень за розкладом, піднімайте оголошення в топ у потрібний час та редагуйте ціни на товари прямо в чаті.

 • Плануйте активацію/деактивацію оголошень за розкладом
 • Плануйте підняття оголошень за розкладом
 • Редагуйте ціну на товар безпосередньо в чаті

JEX

Зменшіть кількість незабраних посилок з JEX. Автоматизуйте сповіщення клієнтів про прибуття посилок через інтеграцію з Новою Поштою та Укрпоштою. Контролюйте статуси відправлень, коментуйте їх для зручності та надсилайте сповіщення замовникам через месенджери.

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Коментуйте відправлення для зручності
 • Контроль статусів
 • Сповіщення замовників через месенджери

Телефонія

Ringostat – найсучасніша телефонія з вбудованим AI для вашого бізнесу. Автоматизуйте адміністрування дзвінків, прослуховуйте та завантажуйте розмови для щоб не втрачати деталі. Інтеграція з CRM-системою JECRM дозволяє ефективно управляти дзвінками та покращувати взаємодію з клієнтами.

 • Найсучасніша телефонія з вбудованим AI – Ringostat
 • Адміністрування дзвінків
 • Прослуховування та завантаження розмов

Telegram

 • Інтеграція з Telegram дозволяє підключити будь-яку кількість власних ботів. Всі повідомлення з ваших ботів автоматично потрапляють в CRM, що забезпечує централізоване управління комунікаціями з клієнтами.
 • Дублювання повідомлень звернень клієнтів в Telegram-бот з повною інформацією по оголошенню дозволяє миттєво реагувати на запити, зберігаючи всю необхідну інформацію для швидкого та ефективного обслуговування.

Мобільність та швидкість

JECRM доступна на всіх пристроях, забезпечуючи зручний і швидкий доступ з мобільного, планшета або комп’ютера.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко керувати бізнес-процесами з будь-якого місця, що забезпечує максимальну швидкість і гнучкість у роботі.

Переваги

01

Інноваційні рішення

Ми завжди впроваджуємо новітні технології для покращення наших сервісів, допомагаючи вам залишатися на крок попереду конкурентів.

02

Гнучка адаптація

Наша команда швидко адаптує сервіси під ваші потреби, забезпечуючи індивідуальний підхід та максимальну ефективність.

03

Інтеграція з популярними платформами

Інтеграція з OLX, AUTO.RIA, DIM.RIA, Новою Поштою, Укрпоштою, Telegram та іншими платформами для зручного управління всіма бізнес-процесами.

04

Мобільність та зручність

Наша CRM-система доступна на всіх пристроях, що забезпечує гнучкість і зручність управління бізнесом з будь-якого місця.

05

Автоматизація процесів

Автоматизуйте продажі, сповіщення та логістичні процеси, зменшуючи час на рутинні завдання та підвищуючи ефективність роботи.

06

підтримка

Ми надаємо швидку підтримку нашим користувачам, щоб допомогти максимально ефективно використовувати всі можливості JECRM.

Тарифні плани

Оберіть ідеальний план для вашого бізнесу з нашими гнучкими тарифними пропозиціями.

Free

₴0

/місяць
Що включено
checkCRM
checkТелефонія
check1 канал комунікації
checkАвтовідповіді
checkPowerOLX ($2.95 /month)
checkJE-Space 2Gb

LITE

$4.95/міс.

₴198

/місяць
Що включено
checkCRM
checkТелефонія
checkДо 5 каналів комунікацій
checkАвтовідповіді
checkPowerOLX ($2.95 /month)
checkМенеджер / Ролі
checkДублювання в Телеграм
checkJE-logistic ($2.95 /month)
checkВласний Телеграм-бот
checkJE-Space 5Gb

START

$9.95/міс.

₴398

/місяць
Що включено
checkCRM
checkТелефонія
checkДо 15 каналів комунікацій
checkАвтовідповіді
checkPowerOLX ($2.95 /month)
checkМенеджери / Ролі (до 5)
checkДублювання в Телеграм (до 5 акаунтів)
checkJE-logistic ($2.95 /month)
checkДо 5 Телеграм-ботів
checkJE-Space 10Gb

OPTIMAL

$15.95/міс.

₴638

/місяць
Що включено
checkCRM
checkТелефонія
checkДо 30 каналів комунікацій
checkАвтовідповіді
checkPowerOLX ($2.95 /month)
checkМенеджери / Ролі (до 10)
checkПовідомлення в Телеграм (до 10 акаунтів)
checkJE-logistic ($2.95 /month)
checkДо 10 Телеграм-ботів
checkJE-Space 20Gb

Замовте презентацію JECRM для вашого бізнесу

Відчуйте переваги JECRM у дії. Заповніть форму, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами для проведення персоналізованої демонстрації.

Відгуки користувачів JECRM

Доброго дня! Хочу залишити відгук щодо системи JECRM. Я дуже задоволена, що розробили таку систему. Це велика економія часу, дуже зручно. Можна відповідати у будь-якому місці, у будь-який час. Це дуже круто. Дякую вам за таку круту річ. І якщо раз спробувати, то ви вже від неї не відмовитесь. Тут дуже багато різних функцій. Дуже круто. Дякую вам!

Тетяна
Зоотовари

Всем привет! Увидел рекламу системы JECRM. Установил эту систему. Теперь я вижу в одном окне все сообщения, причем сообщения приходят мгновенно. И я могу там же сразу же ответить клиенту. Очень удобно. Эта система реально облегчила мне жизнь. Особенно удобно отвечать быстро с мобильного телефона.

Андрей
Косметика

Хочу подякувати за вашу CRM систему, дуже зручно. Раніше я втрачала багато часу через численні переписки. Зараз можу спілкуватися в одному чаті, підключити телефон і відповідаю швидше, навіть у транспорті. Продажі збільшилися майже втричі. Дякую за постійну підтримку та швидке впровадження нових функцій.

Христина
Товари для дому

Доброго вечора, Романе. Я щойно здійснила оплату за користування програмою. І ще раз дякую за такий чудовии винахід, який суттєво полегшує нашу роботу.

Марія
Промтовари

Всім привіт)
Дякую, за вашу систему🤝
Це реально робить працю в ОЛХ набагато легшою, і окремий лайк за те, що можна протестити систему безкоштовно)
Головне не зупиняйтеся.
Я всім задоволений, ще раз дякую🤝

Руслан
Іграшки

Мені подобається ця програма за швидкість відповіді а це кожний покупець хоче почути відповідь як найшвидше . Дякую гарна програма.

Ігор
Автозапчастини

Я ввечері волонтерю (органівзували плетння сток для воїнів)відповідати стало в рази легше та й взагалі дуже зручно це спасіння коли немає змоги бути біля компа.

Тетяна
Спортивні товари

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

JECRM допомагає контролювати велику кількість замовлень, оптимізувати відповіді на повідомлення, та підвищити ефективність продажів через OLX, пропонуючи інтеграцію з месенджерами та службами доставки.

Для реєстрації перейдіть на сайт JECRM і заповніть форму реєстрації, вказавши вашу електронну пошту та телефон. Після реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету.

Так, JECRM зроблено дружнім до користувача, дозволяючи легко інтегрувати ваш акаунт OLX з системою через зручний інтерфейс, без необхідності спеціальних технічних навичок.

Так, система адаптована для використання з мобільних пристроїв, дозволяючи керувати вашими оголошеннями та комунікацією з клієнтами в будь-який час та з будь-якого місця.

Ви можете налаштувати бота JECRM у Telegram, щоб отримувати повідомлення відразу, як тільки вони надходять з OLX, забезпечуючи швидке та зручне сприйняття інформації.

Швидкі відповіді дозволяють зберігати часто використовувані тексти, щоб полегшити та прискорити комунікацію з клієнтами, мінімізуючи потребу в ручному введенні повідомлень.

JECRM пропонує функціонал для активації оголошень на OLX згідно з розкладом, сприяючи ефективному управлінню вашими оголошеннями та збільшуючи шанси на успішні продажі.

JECRM пропонує легку реєстрацію та створення профілю для керування оголошеннями на OLX, забезпечуючи інтеграцію акаунтів та каналів для ефективного управління продажами.

Маєте додаткові питання?
  Наші контакти

  Ми завжди на зв’язку та готові допомогти з будь-якими вашими питаннями.

  location_on
  23310, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Гнівань, вул. Соборна, 85, офіс 3